Sitenize veri ekleme (ürün veya hizmet tanıtımı, duyuru, iletişim bilgileri, makale vb.) işlemleri kendi başınıza yapabilecek imkana sahip değilseniz ve bu işlemleri sizin adınıza yapabilecek personele sahip değilseniz üzülmeyin!

Forensis Bilişim olarak öncelikle firmanızın profiline uygun şekilse web sitenizi kuruyoruz. Seçtiğiniz danışmanlık paketi kapsamına uygun olarak 1 (yıl) boyunca sitenizde yayınlanmasını istediğiniz tüm yazılarınızı, fotoğraflarınızı, videolarınızı ve iletişim bilgilerinizi görsel olarak sizin hoşunuza gidecek bir mimariyle sitenize biz aktarıyoruz.

Ek olarak 1(yıl) boyunca;

– Sitenizin tüm teknolojik güncellemelerini ve bakımlarını ve yedek alma işlemlerini üstleniyoruz.

– Sitenizi siber saldırılara, virüslere ve istenmeyen e-postalara karşı koruyoruz.

– Sizin adınıza istediğiniz içeriğe sahip duyuruları e-posta servisi aracılığı ile müşterilerinize iletiyoruz (Opsiyonel Hizmet).

– Sitenize eklediğimiz her veri için SEO analizi yapıyoruz bu sayede internet arama motorlarında belirli anahtar kelimeler üzerinden yapılan aramalarda firmanızın üst sıralarda yer almasını sağlıyoruz.

– Web tasarım hizmetleri kapsamında 1 (bir) yıl boyunca web sitesi barındırma hizmeti Forensis Bilişim tarafından karşılanmaktadır.

* Alan adı yıllık ücretleri müşteri tarafından ödenmektedir.